příběhÚvod


Denas Děčín spol. s r.o. je česká strojírenská společnost zaměřená na výrobu soustružnických nožů s pájenou břitovou destičkou, důlních nástrojů a na obraběčské práce a přesné CNC obrábění železných i neželezných kovů a plastů. Snahou firmy je poskytnout zákazníkovi co nejširší oblast služeb ve svém oboru. Tím je CNC třískové obrábění  pro střední a větší výrobní série za podpory využití CAD/CAM systému a 3D měření na souřadnicovém měřícím stroji.

     Další činností firmy je povrchová úprava kovů a to galvanické pokovení kovů jako je zinkování (modrý, žlutý a černý zinkochromát), niklování a chromování, dále povrchová úprava hliníku eloxování (tvrdé a dekorativní) na automatické lince a prášková lakovna.

Ve firmě je zaveden systém řízení výroby, jehož úkolem je dbát na dodržování vysoké produktivity a kvality práce.

Garancí kvality je v roce 2002 implementovaný a pravidelně auditovaný systém jakosti certifikovaný podle normy ISO 9001/2009 .

 

kvalitaGarance kvality


Garancí kvality v roce 2003 implementovaný a pravidelně auditovaný systém jakosti certifikovaný dle norem ČSN EN ISO 9001/2009

certifikáty

Zásady ochrany osobních údajů


Tímto dokumentem vám poskytujeme informace o vašich právech souvisejících se zpracováváním vašich osobních údajů dle Nařízení č. 2016/679/EU. Při zpracovávání osobních údajů se řídíme právními předpisy, zejména zákonem o ochraně osobních údajů. Zpracovávání osobních údajů probíhá vždy pouze v rozsahu daném konkrétní službou nebo účelem zpracování.ZDE ke stažení.

Projekt: Vzděláváním k rozvoji


Název projektu: Vzděláváním k rozvoj

Číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0013343

Popis projektu: Předmětem projektu je vzdělávání zaměstnanců. Zvýšení odborných znalostí , dovedností a tím i  klíčových kompetencí zaměstnanců a jednatelů DENAS Děčín, spol. s r.o.  Díky dalšímu profesnímu vzdělávání zaměstnanců a jednatelů  dojde k rozvoji společnosti.

Cíle projektu: Zvýšit úroveň znalostí, dovedností a zejména klíčových kompetencí pracovníků.

Tento projektu je spolufinancován Evropskou unií.

projekt denas


 

Projekt:„Prevence vzniku nebezpečných odpadů ve společnosti DENAS Děčín, spol. s r.o.“


Popis projektu: Předmětem podpory je předcházení vzniku odpadů na území Ústeckého kraje. Realizací tohoto projektu dojde ke snížení produkce odpadů o cca 47 t/rok.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

 

projekt denas

 

aktualityAktuality

NABÍZÍME ELOXOVÁNÍ

  • anodickou oxidací hliníku a jeho slitin

DEKORATIVNÍ A TVRDÉ

  • pro dekorativní a ...
Vítejte na nových webových stránkách společnosti DENAS DĚČÍN s.r.o.. Pro návštěvníky jsme připravili nové stránky, které jsou pro Vás přizpůsobeny i na Vaše mobilní ...
kde nás najdeteKde nás najdete
Kontakt
telefon412 544 414 (po-pá 6-14h)
Napište nám
Firemní údaje
Denas s.r.o.
IC: 25012282
Teplická 97,
405 02
Děčín